O mnie

Nazywam się Anna Parchanowicz.

Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, socjologiem, posiadam wieloletnie doświadczenie managerskie i marketingowe.

Specjalizuję się w coachingu kariery, rozwoju marki oraz life coachingu.

Moją misją jest wsparcie kobiet w osiągnięciu spełnienia w życiu prywatym i zawodowym. Spełnienia, opartego na ich wartościach, autentyczności, mocnych stronach oraz potrzebach.

Pomagam tym, którzy chcą odnaleźć swoją misję i spełnienie zawodowe. Osobom, które są gotowe na zmianę branży, chcą założyć i rozwijać swój biznes oraz tym, którzy pragną wynieść na wyższy poziom swoją markę osobistą.

Wspieram klientów również we wzmacnianiu poczucia własnej wartości i pewności siebie, by mogli w pełni realizować swój potencjał.

Coaching daje możliwość bliższego poznania samego siebie, identyfikacji i przełamania ograniczających przekonań. To również okazja, by docenić to co już mamy a jednocześnie zadbać o to, czego potrzebujemy, by dokonać upragnionej zmiany. A to wszystko po to, by działać pewnie, skutecznie i efektywnie.

Pracuję zgodnie z zasadami i kodeksem etycznym International Coach Federation. Jestem osobą, która odnalzła swoją misję zawodową i z autentycznym zaangażowaniem, chcę służyć innym, by mogli się w pełni rozwijać i realizować.

Prywatnie jestem mamą 3 letniego super aktywnego chłopaka, partnerką, fanką przyrody, natury, delektowania się smakami, odkrywania ludzi, zwyczajów, kultur, celebracji codziennego życia. Aktywność fizyczna, joga, rower, słońce, rozwój osobisty- to moje moce napędowe:)

Jeżeli: poszukujesz swojego miejsca w obszarze zawodowym, chcesz uwierzyć w siebie i działać z większą pewnością; chcesz zacząć zarabiać na swojej pasji; masz już własną markę i zamierzasz ją efektywnie rozwijać…

Zapraszam Cię do wspólnej pracy nad realizacją Twoich celów!

Moja droga zawodowa

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe związane z efektywnymi działaniami  w obszarze marketingowym, kreacji i rozwoju marki. Wewnętrzna ciekawość i chęć eksploracji nowych obszarów i ról zawodowych poprowadziły mnie interesującą , pełną wyzwań a także sukcesów drogą.

Spełniałam się w różnych rolach zawodowych: przez kilka lat w roli managera marketingu w korporacji; project managera projektów online; osoby odpowiedzialnej za rozwój firmy świadczącej usługi content marketingu; koordynatora w agencji brandingowej oraz  w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Chęć ciągłego rozwoju oraz moje nastawienie na znalezienie idealnego dla mnie miejsca pracy i swojej misji, doprowadziły do tego, gdzie i kim jestem obecnie.

Bycie coachem daje mi poczucie spełnienia, pewność co do sensu i skuteczności samego coachingu oraz prowadzonych w jego ramach działań.

Czerpię siłę i motywację do dalszego rozwoju swoich kompetencji w tym obszarze, w dużej mierze, dzięki empirycznemu doświadczaniu, jak moi coachingowi klienci realizują siebie i swoje marzenia.

Jestem przekonana, co to skuteczności tej metody rozwoju osobistego i sposobu osiągania postawionych sobie celów.

Z wykształcenia jestem mgr socjologii – absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Socjologia: Komunikacja społeczna i badanie rynku oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, studiów podyplomowych- Marketing i Zarządzanie. Dodatkowo uczestniczyłam w kilkudziesięciu kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu zarządzania , marketingu, marketingu online.

Coaching miałam okazję odkrywać i  praktykować, podczas studiów zawodowych coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid.

Inwestowanie w swój rozwój to dla mnie podstawa, dlatego ciągle odkrywam nowe obszary i doskonalę swoje kompetencje. Uczestniczę w wielu wydarzeniach coachingowych, aby oferować profesjonalne i jak najefektywniejsze wsparcie moim klientom.